Jasnobeżowe czółenka damskie lakierowane szpilki wycięcia na cholewce pasek wokół kostki Carla 641-8
SKU: 7104520000000 / Kod produktu: 105075
Jasnobeżowe czółenka damskie lakierowane szpilki wycięcia na cholewce pasek wokół kostki Carla model 641-8. Stworzone z wysokogatunkowej lakierowanej skóry ekologicznej, zachwycają subtelnym połyskiem i niezwykłą trwałością. Miękka wkładka ze skóry ekologicznej zapewnia maksymalny komfort nawet podczas wielogodzinnego noszenia, a szpilka pokryta lakierem dodaje całości luksusowego charakteru. Ten model łączy w sobie nowoczesność z ponadczasową klasą, oferując jakość, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających kobiet.
Jasnobeżowy kolor czółenek to symbol uniwersalnej elegancji, który bez trudu dopasujesz zarówno do ślubnej sukni, jak i klasycznej wieczorowej kreacji. Wycięcia w cholewce nadają lekkości, a pasek wokół kostki zapinany na złotą klamerkę nie tylko pięknie podkreśla nogę, ale również zapewnia stabilność i wygodę. Idealne na wesela, randki, przyjęcia czy ważne spotkania.
Czółenka wyróżniają się nie tylko estetyką, ale także praktycznym podejściem do kobiecych potrzeb. Szpiczasty nosek wydłuża optycznie nogi, a dobrze wyprofilowana szpilka zapewnia elegancką sylwetkę. To inwestycja w styl i wygodę, wybór, który daje poczucie luksusu na co dzień i od święta.
Cechy wyróżniające
Wysokogatunkowa lakierowana skóra ekologiczna
Miękka wkładka ze skóry ekologicznej dla komfortu
Elegancki pasek wokół kostki ze złotą klamerką
Stylowe wycięcia w cholewce
Szpiczasty nosek optycznie wydłużający nogi
Uniwersalny kolor, pasuje do każdej stylizacji
Jeśli szukasz obuwia, które podkreśli Twoją elegancję i zapewni wygodę przez cały dzień, ten model będzie idealny. Zamów teraz na stronie Casu i poczuj różnicę, jaką robi dobrze dobrana para szpilek!