Szybka wysyłka - Zamówienie wysyłamy w przeciągu 1-2 dni
Szybka wysyłka - Zamówienie wysyłamy w przeciągu 1-2 dni
Zakupy bez ryzyka - 30 dni na zwrot
Zakupy bez ryzyka - 30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 200 zł
Darmowa dostawa DPD Pickup odbiór w punkcie/automacie paczkowym od 200 zł
Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Odstąpienie od umowy - Sklep Casu.pl

[BANER-WZ]

Informacje podstawowe

 1. AŻ 30 DNI NA ZWROT. Zwrotu możesz dokonać w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki, to jeden z najdłuższych terminów pośród sklepów internetowych!
 2. Zabezpieczony produkt wraz z wypełnionym i podpisanym Formularzem Zwrotu umieść w kartoniku. Upewnij się, że został wpisany numer konta, na który mamy zwrócić środki. Nie jest wymagany paragon, wystarczy, że do paczki dołączysz Formularz Zwrotu . Formularz może być napisany odręcznie, jednak informacje tam zawarte muszą być takie same jak na wzorze formularza. Twój zwrot przetwarzany będzie na podstawie numeru zamówienia i elektronicznej faktury, która przypisana jest do każdego zamówienia. Pamiętaj, aby włożyć Formularz Zwrotu do paczki. Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym. Prosimy o nieoklejanie oryginalnych opakowań obuwia taśmą klejącą, pudełko należy włożyć do foliopaku lub owinąć szarym papierem ewentualnie folią typu stretch.
 3. Wyślij paczkę samodzielnie w wybrany przez siebie sposób - kurierem lub Pocztą Polską na nasz adres.
 4. Zwrot środków dokonywany jest przeważnie do 7 dni roboczych od momentu dostarczenia do nas wysłanej przez Ciebie przesyłki. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może wydłużyć się do maksymalnie do 14 dni.

Ważne

 1. Paczkę wyślij na adres: Firma Handlowa “ILSCY” Spółka Jawna, 67-400 Wschowa, ul. Towarowa 2, tel. 506 455 468 z dopiskiem “CASU - ZWROT”
 2. Nie przyjmujemy przesyłek zwrotnych nadanych do nas za pobraniem.
 3. Koszt za przesyłkę zwrotną ponosi klient
 4. Zwrot środków zawsze jest realizowany przelewem na konto bankowe wskazane przez Ciebie w Formularzu Zwrotu.

FAQ

 1. W jakim czasie i w jaki sposób nastąpi zwrot środków?
 2. Kiedy może nastąpić odrzucenie zwrotu?
 1. Zwrot środków dokonywany jest przeważnie do 7 dni roboczych od momentu dostarczenia do nas wysłanej przez Ciebie przesyłki. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może wydłużyć się do maksymalnie do 14 dni. Zwrot środków zawsze jest realizowany przelewem na konto bankowe wskazane przez Ciebie w formularzu zwrotu.
 2. Zwrot może zostać odrzucony w przypadku, kiedy został on wykonany po terminie 30 dni od momentu otrzymania przesyłki lub jeżeli produkt nosi widoczne ślady użytkowania.

Biuro Obsługi Klienta

tel. kom: 506 455 483

email: casu@casu.pl

Formularz zwrotu

pixel