Szybka wysyłka - Zamówienie wysyłamy w przeciągu 1-2 dni
Szybka wysyłka - Zamówienie wysyłamy w przeciągu 1-2 dni
Zakupy bez ryzyka - 30 dni na zwrot
Zakupy bez ryzyka - 30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 200 zł
Darmowa dostawa DPD Pickup odbiór w punkcie/automacie paczkowym od 200 zł
Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Regulamin konkursu z sklepem www.casu.pl: "Spakuj swoją torbę CASU na plażę"

2014-06-11


1. Regulamin niniejszy określa zasady uczestnictwa w konkursie internetowym
organizowanym przez sklep www.casu.pl zwanym dalej Organizatorem.

2. Konkurs rozpoczyna się 11 czerwca 2014 r. od godziny 12:00 i trwa do 17 czerwca 2014 r. do godziny 24:00 . Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany czasu trwania Konkursu, o czym zawiadomi komunikatem zamieszczonym na internetowej stronie https://www.facebook.com/Twoje.CASU

3. Konkurs prowadzony jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.

4. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

5. Aby wziąć udział w konkursie, należy:

• polubić fanpage CASU : https://www.facebook.com/Twoje.CASU
• udostępnić konkurs na swoim facebook'u
• przesłać stworzoną przez siebie stylizacje wirtualną w formacie .jpg z wybranymi produktami ze strony http://www.casu.pl/ na adres mailowy malgosia@nowyshowroom.com (w temacie maila, proszę wpisać nazwę konkursu). Jedna osoba może nadesłać tylko jedną pracę.
• Wszystkie osoby, które nadesłały prace wyrażają zgodę na upublicznienie nadesłanych prac. Organizator zastrzega sobie prawo do upublicznienia wybranych przez siebie prac. 

6. Spośród nadesłanych prac Organizator wybierze 3, których autor/autorka jako nagrodę otrzymają bon zakupowy o wartości 50 złotych ze strony internetowej http://www.casu.pl/

7. Nagroda zostanie wysłana przez fundatora konkursu, na jego koszt w czasie 14 dni od wybrania zwycięzcy konkursu. Nagrody przepadają w sytuacji podania przez uczestnika błędnych danych, co uniemożliwi kontakt z uczestnikiem lub dostarczenie nagrody. Po otrzymaniu nagrody, przesyłka nie podlega wymianie.

9. Biorąc udział w konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie
unormowania zawarte w niniejszym Regulaminie oraz na umieszczenie swoich danych osobowych w adresowej bazie danych Organizatora oraz ich dalsze wykorzystanie i przetwarzanie w celach marketingowych.

10. Biorąc udział w konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na umieszczenie nadesłanych materiałów na profilu facebook'owym CASU.

11. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy polskiego prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.

pixel