Złote sandały damskie Sergio Leone z cienkimi paskami na krzyż obcas słupek skórzana wkładka HP662 to propozycja dla kobiet, które chcą podkreślić swój styl subtelnym blaskiem i elegancją. Delikatne cienkie paski na krzyż oplatają stopę, tworząc lekką, kobiecą formę, a złoty kolor pięknie odbija światło, dodając każdej stylizacji wyjątkowego charakteru.
Model został wykonany z wysokogatunkowej skóry ekologicznej, co przekłada się na estetykę i trwałość. Wnętrze skrywa miękką skórzaną wkładkę, która zwiększa komfort nawet podczas długiego noszenia. Stabilny obcas słupek zapewnia pewność kroku, a jednocześnie optycznie wysmukla sylwetkę, dzięki czemu możesz czuć się pewnie przez cały dzień i wieczór.
Te sandały doskonale sprawdzą się zarówno w eleganckich, jak i bardziej swobodnych stylizacjach. Załóż je do zwiewnej sukienki, spodni materiałowych lub klasycznych jeansów i stwórz look idealny na spotkanie, przyjęcie lub letni spacer. To model, który z łatwością dopasujesz do wielu okazji.
Cechy wyróżniające
Dodaj swojej garderobie odrobinę blasku i wybierz model, który podkreśli Twoją pewność siebie. Zamów już teraz na Casu.pl i poczuj różnicę przy każdym kroku.
Z myślą o wygodzie naszych Klientów, zapewniamy wygodne opcje płatności. Pokaż szczegóły
DostawaOferujemy różnorodne metody dostawy, dostosowane do potrzeb każdego z naszych Klientów. Pokaż szczegóły
ZwrotMasz 30 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny. Pokaż szczegóły
| Rozmiar | Długość wkładki (cm) | Max. długość stopy (cm) |
|---|---|---|
| 36 | 23.5 | 23 |
| 37 | 24 | 23.5 |
| 38 | 24.5 | 24 |
| 39 | 25 | 24.5 |
| 40 | 26 | 25.5 |
Pamiętaj, że każdy produkt jest przez nas mierzony i posiada swoją rzeczywistą długość wkładki i rozmiar.