ZWROT

Informacje podstawowe

  1. AŻ 30 DNI NA ZWROT. Zwrotu możesz dokonać w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki, to jeden z najdłuższych terminów pośród sklepów internetowych!
  2. Wypełnij formularz zwrotu dostępny tutaj. Wydrukuj potwierdzenie zwrotu i spakuj je do przesyłki zwrotnej.(jeżeli nie masz możliwości wydrukowania potwierdzenia zwrotu, wystarczy że przepiszesz wygenerowany numer zwrotu na kartke i dołączysz ją do przesyłki zwrotnej).
  3. Zabezpieczony produkt wraz z wypełnionym formularzem Zwrotu umieść w kartoniku. Upewnij się, że został wpisany numer konta, na który mamy zwrócić środki. Nie jest wymagany paragon, wystarczy, że do paczki dołączysz Formularz Zwrotu .Twój zwrot przetwarzany będzie na podstawie numeru zamówienia i elektronicznej faktury, która przypisana jest do każdego zamówienia. Pamiętaj, aby włożyć Formularz Zwrotu do paczki. Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym. Prosimy o nieoklejanie oryginalnych opakowań obuwia taśmą klejącą, pudełko należy włożyć do foliopaku lub owinąć szarym papierem ewentualnie folią typu stretch.
  4. Wyślij paczkę samodzielnie w wybrany przez siebie sposób - kurierem lub Pocztą Polską na nasz adres.
  5. Zwrot środków dokonywany jest przeważnie do 7 dni roboczych od momentu dostarczenia do nas wysłanej przez Ciebie przesyłki. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może wydłużyć się do maksymalnie do 14 dni.

Ważne

  1. Paczkę wyślij na adres: Firma Handlowa “ILSCY” Spółka Jawna, 67-400 Wschowa, ul. Towarowa 2, tel. 506 455 483 z dopiskiem “CASU - ZWROT”
  2. Nie przyjmujemy przesyłek nadanych za pobraniem.
  3. W zależności od tego jaką wybrałeś formę płatności, tą samą drogą otrzymasz zwrot środków. Jeśli opłaciłeś zamówienie za pobraniem lub przelewem tradycyjnym, zwrot nastąpi na konto bankowe wskazane przez Ciebie w Formularzu Zwrotu. Jeśli dokonałeś opłaty poprzez serwis PayU pieniądze zostaną zwrócone za pośrednictwem tego serwisu.

FAQ

  1. W jakim czasie i w jaki sposób nastąpi zwrot środków?
  2. Kiedy może nastąpić odrzucenie zwrotu?
Pokaż więcej ...

Biuro Obsługi Klienta

tel. kom: 506 455 483

email: [email protected]