O Casu

WITAMY W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

Jesteśmy firmą handlową posiadającą sieć sklepów typu multibrand. Nasze sklepy stacjonarne. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, w 2008 roku otworzyliśmy sklep internetowy www.casu.pl

W ofercie naszego sklepu znajdują się sprowadzane z całej Europy buty, torby, torebki, biżuteria, galanteria i dodatki. Znajdziesz tu najmodniejsze wzory, największy wybór i atrakcyjne ceny. Do naszych kolekcji zawsze wybieramy takie modele, których design, jakość wykonania, wygoda oraz cena zadowolą każdego Klienta.

Na polskim rynku działamy od wielu lat zyskując zaufanie Klientów i doświadczenie w obsłudze Klienta. Rozumiemy oczekiwania naszych Klientów oraz nowe zapotrzebowania na formę zakupów. W odpowiedzi na spełnienie tych potrzeb narodził się nasz sklep internetowy CASU. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment obuwia i akcesoriów dla Klientów z każdej grupy wiekowej. Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja Klienta poprzez sprzedaż produktów doskonałej jakości po najniższej cenie oraz zapewnienie obsługi na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszych sklepach były przyjemnością. Każdy Klient dokonujący zakupów w naszym sklepie zasługuje na gwarancję szybkiej realizacji zamówienia.

NASZE ATUTY

Szybkie zakupy dzięki łatwemu procesowi zamawiania i wygodnym formom płatności. Doskonałej jakości zdjęcia towaru. Możliwość zwrotu zakupionego towaru – a przede wszystkim indywidualne podejście do Klienta i wysoka jakość obsługi.

Naszą wizją jest stworzenie nowoczesnego a zarazem prostego w obsłudze sklepu, dzięki któremu zakupy staną się prawdziwą przyjemnością!

GALERIA

Galeria