Metody płatności

Płać tak, jak lubisz. W sklepie Casu.pl masz do wyboru znane i sprawdzone metody płatności:

Dostępne metody płatności

Przelewy24 - system szybkich płatności internetowych

Przelewy24 pozwala na przeprowadzanie transakcji na wszystkich urządzeniach i przy użyciu wielu metod płatności – szybkich przelewów, BLIKA, kart płatniczych, płatności mobilnych (Apple Pay, Google Pay), portfeli elektronicznych. Umożliwia natychmiastowe opłacenie zamówienia.


BLIK - bezpieczne, szybkie płatności online specjalnym kodem

Kod BLIK to jednorazowy, 6-cyfrowy kod, który znajdziesz w aplikacji swojego banku. Ważny jest 2 minuty. Po upływie tego czasu, możesz wygenerować nowy. Kodu używasz, by rozpocząć swoją płatność.


Karty płatnicze

Zostaniesz poproszony o podanie numeru karty. Następnie może nastąpić przekierowanie do Twojego banku, aby uwierzytelnić dane. Szczegóły takiego procesu możesz poznać kontaktując się z bankiem.


Płatność przy odbiorze

Płatność gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki. Sugerujemy płatność online. Zwiększy to bezpieczeństwo Twoje i kuriera oraz przyspieszy realizację zamówienia i dostawę. Pamiętaj, że możesz zapłacić kurierowi za przesyłkę używając karty płatniczej.


Przelew tradycyjny

Konto bankowe:
74 1090 1245 0000 0001 5028 5003
Firma Handlowa „ILSCY” Sp. Jawna
ul. Towarowa 2
67-400 Wschowa

W tytule przelewu prosimy o wpisanie NUMERU ZAMÓWIENIA ze strony podsumowania lub z maila potwierdzającym jego złożenie.


PayPo

Kupując z PayPo masz aż 30 dni na zapłatę za zakupy - bez dodatkowych kosztów. Płacisz dopiero po odebraniu zamówienia, po sprawdzeniu produktów i po stwierdzeniu, że Ci pasują, bez zamrażania swoich środków. Dowiedz się więcej