Antybakteryjny dezodorant z jonami srebra Coccine Nano Deo Silver 150 ml do odświeżania każdego rodzaju obuwia skutecznie eliminuje źródło nieprzyjemnych zapachów. Zaawansowana formuła z krzemionką redukuje wilgoć, a jony srebra zwalczają bakterie i grzyby.
Dezodorant idealnie sprawdzi się w obuwiu sportowym, eleganckim i codziennym. Regularne stosowanie wspiera trwałą ochronę wnętrza, poprawia komfort noszenia i wydłuża żywotność ulubionych par.
Cechy wyróżniające:
Postaw na niezawodny Coccine Nano Deo Silver i ciesz się uczuciem świeżości każdego dnia. Zamów na Casu.pl i zadbaj o perfekcyjną higienę swojego obuwia.
Z myślą o wygodzie naszych Klientów, zapewniamy wygodne opcje płatności. Pokaż szczegóły
DostawaOferujemy różnorodne metody dostawy, dostosowane do potrzeb każdego z naszych Klientów. Pokaż szczegóły
ZwrotMasz 30 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny. Pokaż szczegóły