Trampki z ozdobami - kolekcja letnia 2017

buty z ozdobami

trampki z ozdobami

 

Trampki z ozdobami w najnowszej letniej kolekcji 2017

Zdobienia od pasa w dół - od kryształków i kamieni, przez koraliki po cekiny i dżety. Trend ten z  pewnością pchnął fashion-freaków do granic projektanckich możliwości! W propozycjach na lato 2017 znajdziemy już coś więcej, ani jeżeli buty z dżetami, teraz czeka Cię prawdziwy festiwal mody decor! Upiększ swój look i wybierz torebkę z ozdobą lub buty z ozdobami – buty ozdobione cyrkoniami czy trampki zdobione kryształkami. Rihanna, wraz z jej artystyczną duszą i dobrym modowym smakiem stworzyła - nie pierwsze już - projekty dla hiszpańskiego dużego domu mody, który nota bene słynie z wystawnych
i dwornych zdobień na czółenkach. Jaki jest efekt ich współpracy? Buty z kryształami i sandały z kwiecistymi ozdobami – piękno w czystej postaci, kunsztownie zdobi stopę i nogę.

Ozdobnie przewijają się trendy tego lata :). Nie od dziś wiadomo, że kobiety lubią błyszczeć i nie tylko na salonach, i  nie tylko dzięki biżuterii. Dla nowoczesnych i aktywnych kobiet jest rozwiązanie casual – trampki z ozdobami. W sklepie internetowym Casu trampki z cekinami, trampki z cyrkoniami czy zdobieniami w formie kwiatów dostępne nawet w 3 kolorach, soooo gooood. Trampki z całej kolekcji dostępne tutaj.

 

trampki z ozdobami Casu

trampki z ozdobami Casu

trampki z ozdobami Casu

Udostępnij:

Komentarze do posta

Dodaj komentarz

* Wymagane pola