SKECHERS'y witajcie w Casu, poznajmy się :)

Sportowy styl wciąż raduje nasze oczy i gusta ! Na wiosennych jak i zimowych pokazach mody królują sportowe kroje, tkaniny i buty stylizowane właśnie na ten styl. A to dlatego,że niektóre marki obuwnicze ukierunkowały się wyłącznie na sportowy styl.
 
Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam SKECHERS'y : ) 
TOP IN the USA !


Skechers to kultowa amerykańska firma obuwia, która co ciekawe jest obecnie drugą najchętniej wybieraną i kupowaną w USA !
 
Jak to? Chyba wszytskie ich produkty radzą sobie naprawdę dobrze na rynku, a linia GoWalk, athleisure ( moda dla aktywnych ) to strzał w dziesiątkę i tym właśnie zawładnęli sobie active-maniaków jak i innych kochających wygodę w modnym wydaniu.
 
 
Ich sukces to również GO FLEX walk, a więc specyficzna i elastyczna,giętka podeszwa, która zapewnia „ lekkość“ w biegu.
Co jeszcze sprawia, że tak bardzo scalają się ze stopą i nie dają się zdjąć ?;)
Całość buta otacza cienki, lekki i przewiewny materiał, dodatkowo zintegrowana wkładka z podeszwą zapobiega marszczeniu się lub przesuwaniu jej wewnątrz podczas chodu czy biegu i jeszcze - specjalna technologia, dzięki której każdy krok postawiony w tych butach to czysta przyjemność – to gąbka, którą sneakers jest wypełniony, dostosowuje się do kształtu stopy.
 
 
Firma Skechers to nie tylko i wyłącznie sprzedaż samego obuwia, to też cała otoczka, którą tworzą, a jest to współpraca ze sportowcami – biegaczami i celebrytami. To w nich biega i przecina wstęgę na mecie Meb Keflezighi, zwycięzca maratonów w Ameryce,  olimpijski medalista poprzednich lat, to dzięki połączeniu sił grupy designerskiej i Meba powstały GoMeb Speed – utralekkie i szybkie buty sportowe : )
 
Już się dobrze poznaliśmy ? : )
Te zjawiskowe S'ki dostępne za jednym kliknięciem ( klik w zdjęcie )
>>>>>>>
 


Udostępnij:

Komentarze do posta

Dodaj komentarz

* Wymagane pola