Obcasy tej jesieni

Każda kobieta potrzebuje parę wysokich obcasów, nawet jeśli na co dzień preferuje wygodne trampki. Istnieje wiele powodów, dlaczego kobiety uwielbiają obcasy. Niektóre kobiety czują się pewniej nosząc buty na obcasie, a z kolei inne używają ich do zwrócenia na siebie uwagi. Ponadto istnieje wiele różnych modeli obuwia z obcasem jak i samego stylu obcasa. Do rodzaju obcasa należą między innymi szpilki, słupki, kliny, a nawet modne tego letniego sezonu kaczuszki. 

Jednym z najważniejszych trendów obuwniczych na jesień/zima  2016/17 będzie kwadratowy obcas.

Jesień / zima latach 2016-2017 w obuwiu zdaje się oferować coś dla każdego. Buty są oryginalne, jak i szalone i wygodne, w stylu grunge jak i spokojne klasyczne modele. Zestawienie trendów, które pozwala na wyjątkowość i indywidualność! W sezonie jesień/zima triumfować będą obcasy grubsze drewniane i kwadratowe, ale przede wszystkim przyciągać uwagę będą swoim wzornictwem i kolorystyką! Obcasy będą skórzane jak i metaliczne. Nadchodzącej jesieni fantazyjne obcasy uczynią nawet klasycznego buta unikalnym. 

POWODY, dla których każda kobieta powinna mieć przynajmniej jedną parę oryginalnych obcas’ów w szafie? 

Wysokie obcasy dodają wzrostu, klasy i szyku.  Zwracają uwagę, a także podnoszą pozycję zawodową.

A Casu Team pilnuje by spełnione zostały co najmniej 2 warunki! Aby faktycznie zwracały uwagę, a sama noga wyglądała zniewalająco.

Przypomnienie dla FIT miłośniczek obcasów i pięknych butów w ogóle !:) Wzmocnienie swoich podstawowych mięśni nóg może ułatwić chodzenie na wysokich obcasach.  Bez bólu i obrażeń. 


Poniżej ukazujemy niektóre ujęcia z naszej ostatniej sesji. Jest to sesja kolekcji Jesień-Zima 2016/2017.

Na zdjęciu czółenka Kaniowski. BELLE!


Botek na obcasie SALA


Botek na obcasie VAGABOND. WOW!

 

Wkrótce w naszych sklepach stacjonarnych i sklepie online www.casu.pl

Tutaj, w Casu znajdziesz najlepsze obcasy - szpilki, czółenka, sandały na obcasie i botki na obcasie.

Udostępnij:

Komentarze do posta

Dodaj komentarz

* Wymagane pola