Nowinki Nowości !

Dla wielu z Was zapewne znana jest osobowość jaką jest Kanye West. Idąc dalej interesujecie się również butami dlatego pewnie część z Was wie o tym, iż wydał On już kilka swoich sygnowanych modeli obuwia a każdy z nich nosiłnazwę Yeezy. Na nieszczęście dla sporej części jego fanów jak i również butoholików z każdymi była taka sama historia. Może i ciężko w to uwierzyć, ale ludzie ustawiali się już tydzień wcześniej w kolejkach tylko po to aby je zdobyć!  Jak pewnie wiecie z naszego Facebooka, byliśmy 2 tygodnie temutemu w Londynie, podczas gdy byłwypuszczany kolejny model Yeezy 350 Pirate Black i mieliśmy okazję na własne oczy zobaczyć ową kolejkę! Zobaczcie sami! :)

Yeezy shoes.
 
Wszystkie 8000 sztuk na całym świecie, jakie zostały wyprodukowane na zostały już wyprzedane i jedyną możliwościąby je zdobyć, jest ich zakup od kolekcjonerów… Ceny również nie są za ciekawe, bo wahają się w kilku tysiącach złotych… Ale czy żeby ubierać się modnie tzn drogo? Oczywiście, że nie! Specjalnie dla Was prygotowaliśmy ofertę odpowiedników Yeezy.
 
Załączamy zdjęcia naszych modeli, które można zakupić w naszych sklepach jak i również na stronie www.casu.pl! Ciekawi cen? Od 79,99! Radzimy się spieszyć, boilość sztuk jest ograniczona… ;)
 
 
 
-> Kliknij w zdjęcie 
 

- By Casu


Udostępnij:

Komentarze do posta

Dodaj komentarz

* Wymagane pola