Modne klapki z ozdobami

modne-klapki-z-metalowa-ozdoba-sklep-internetowy-casu

 

Modne klapki z ozdobą

Ubrania, akcesoria, a głównie buty są formą naszej autoekspresji.  Sposób ubierania się definitywnie wpływa na nasze samopoczucie . Jeśli więc dodanie efektownego i odważnego elementu sprawia, że czujemy się lepiej, to nie bójmy się tego robić, nawet jeżeli dana część garderoby krzyczeć będzie "patrz na mnie, no spójrz, spójrz". Ten sezon należy do zdobień, bez dwóch zdań. Co lepsze mało kto temu oponuje. Biorąc pod uwagę fakt, że zimą tak często zakrywamy stopy, latem chętnie je pokazujemy, letnie buty ze zdobieniami zaprezentują je w najlepszy sposób! Klapki, klapki i jeszcze raz klapki! Latem najczęściej to właśnie po nie sięgamy, bo są najwygodniejszą opcją na gorące spacery po piasku, ale także i ... po mieście. Totalnie odjazdowe klapki na platformie z naszywkami czy klapki z metalową ozdobną literą V i plecionym sznurkiem to.. brzmi jak zawładniecie modową sceną!

 

czarne-klapki-na-platformie-z-naszywkami-s-barski-820-11-693951b

 

Zgodzimy się w jednej kwestii, zupełnie oryginalną sukienkę założymy maksymalnie parę razy z kolei nawet bogato zdobione klapki posłużą nam cały sezon. Dlaczego? Otóż dlatego, że przybierają one wówczas formę po prostu biżuterii (faktycznie, często znajduje się ona na głównym pasku klapek) jak na przykład srebrne klapki z cyrkoniami. Pięknie podkreślają zgrabne atuty kobiety. Z kolei górny outfit ograniczyć może się jedynie do zwykłego białego T-shirtu oraz krótkich barwionych jeans’ów czy spodni typu slim. Tym samym nawet najprostszy look może zostać podkręcony dzięki odpowiednim klapkom. Często są to te stylem przypominające klapki basenowe, skąd więc pomysł by ubierać je na co dzień? Są ultra lekkie, a zarazem wygodne dzięki względnie szerokiej wkładce i podeszwie. Wtedy spełniają swoją pierwotną funkcję – szybko można je włożyć, bez schylania się i poprawiania, szczególnie przy wilgotnej stopie (nie tylko od wody, ale i od potu).

 

srebrne-klapki-z-cyrkoniami-casu-wl-019-693659b

 czarne-klapki-espadryle-z-cwiekami-casu-ls50-693840b

 

 

Zdobione skórzane klapki damskie

Ozdobne klapki też potrafią zachować delikatność. Skórzane klapki na płaskiej skórzanej podeszwie, będą esencją elegancji. Wkłada jest gładka i przyjemna dla stopy, co więcej prowadzić będzie do dobrej wymiany cieplnej. Te cechy posiadają stylowe złote klapki Jacob X Nessi. Pięknie współgrać będą ze złotą biżuterią, a stonowana biała koszula pozwoli złączyć się reszcie dodatków w spójną całość. A może by tak dołączyć do gangu silnych kobiet? Skórzane klapki z napisem Girl Power marki Karino wychodzą naprzeciw ruchom społecznym kobiet, które chcą udowodnić, jak wielką mają moc, którą potrafią się dzielić między sobą. Te i poprzednie dostępne na Casu.pl. Czarne skórzane klapki ze złotym bądź srebrnym napisem ze względu na jednolitość koloru idealnie współgrać będą z jakimkolwiek niemalże lookiem. Go go girl! 

 

czarne-klapki-skorzane-z-metalowa-ozdoba-karino-2734-003-p-693654b

Udostępnij:

Komentarze do posta

Dodaj komentarz

* Wymagane pola