Akcja promocyjna z Twisto - Kup i zapłać za 21 dni (RABAT -10 zł, kod: TWISTO)

Klasyczne damskie klapki zdrowotne

klapki-zdrowotne-z-dwoma-paskami-z-komfortowa-skorzana-wkladka-i-profilowana-korkowa-podeszwa-casu-b18x2


Klasyka ponad wszystko!

 

Popularne klapki ala birkenstock

Dlaczego dziewczyny i kobiety je tak pokochały? Dlaczego klapki na korkowej podeszwie uznawane są za jedne z najpopularniejszych butów ostatnich czasów sezonów?

Po pierwsze wiele modowych eksperymentów przyciąga nas swoim designem i wizualnym pięknem, a niekoniecznie wygodą. Natomiast klapki ala birkenstock są ręką wyciągniętą w naszą stronę, kobiet zakupoholiczek, które chcą się czuć zawsze piękne! (Dzięki swojej prostocie, wielbicielki klasyki i naturalności będą mogły poczuć się w nich równie sexy, co w czółenkach na wysokim obcasie  Kobiety są w stanie poświęcić się w 100%, są w stanie wiele znieść i stąd wynika ich siła!  W sferze mody, kobiety potrafią zdobyć się na wiele poświęceń i eksperymentów, jednak kiedy nie trzeba testować naszej wytrzymałości- warto odrobinę wyluzować:)

Po drugie warto nadmienić, że dużą zaletą jest to, że korkowa podeszwa się nie brudzi. Dzięki temu potrafią wyglądać na zupełnie świeże przez cały dzień. Natomiast jeżeli dojedzie do zabrudzenia, tego typu podeszwa nie będzie trudna w czyszczeniu i pielęgnacji -można wyczyścić zwyczajnie ściereczką bawełnianą.

Po trzecie istnieje milion opcji kolorystycznych. Tanie klapki Casu pozwalają na posiadanie dosłownie palety kolorów! Dostępne są standardowo białe i czarne klapki, z tymże mogą być to matowe klapki białe bądź klapki lakierowane ze złotymi klamrami. W ofercie dostępne są również różowe klapki niebieskie lakierowane oraz brązowe. A co powiesz na metaliczne srebrne klapki ze srebrnymi klamrami? Są numerem 1 w tym sezonie, wyprzedziły nawet te białe. Seriously! Istnieje też wiele rodzajów jeżeli chodzi o ilość i rozmieszczenie pasków, tzn. są klapki japonki, ale także klapki z jednym paskiem jak i z dwoma paskami. Tutaj ponownie wychodzimy naprzeciw modowym wymaganiom – brokatowe klapki japonki, które mienić się będą nieprzerwanie. Wszystkie dostępne online na Casu.pl

Po czwarte są ultra uniwersalne, ubieramy je podczas wypadu na miasto, na ogród, w domu, na plażę jak i w podróży czy to autem czy samolotem. Możemy nosić je wszędzie, a dzięki niewielkim rozmiarom, łatwo zmieszczą się w torebce. Latem zwolenniczki wygody coraz częściej wybierają je jako buty podstawowe. 

 

klapki-damskie-z-jednym-paskiem-z-komfortowa-skorzana-wkladka-i-profilowana-korkowa-podeszwa-casu-b18x3-pp-690143b

 

Zdrowotne klapki damskie

Modnie i zdrowo! Przez większość z nas niezrozumiałym jest, jak szkodliwe skutki dla ogólnego stanu zdrowia mogą być spowodowane noszeniem niewłaściwie dopasowanych butów. Wiele zdrowotnych problemów ze stopami wynika często z niewłaściwego dopasowania lub wybierania modeli o niższym poziomie wygody.  Aby zapobiec bólom i innym dolegliwościom stóp, warto zainteresować się klapkami zdrowotnymi, inspirowanymi modelami ortopedycznymi. Klapki z dwoma paskami z komfortową skórzaną wkładką i profilowaną korkową podeszwą pozwalają stopom układać się, a zarazem odpoczywać w naturalnym i właściwym ustawieniu; oznacza to nic innego jak  całkowity komfort stopy i ciała. Jako, że mimo wszystko te modne klapki  pozostają obuwiem specjalistycznym pamiętajmy o zadbanych stopach i paznokciach. Nosząc klapki, pedicure powinien być zabiegiem nieodłącznym. Jeżeli dbamy o komfort dbajmy także i o zdrowie i wygląd stóp. Dzięki temu, nie tylko stopy, ale również klapki będą się elegancko prezentować. Mają charakter sportowy, są wersją zdecydowanie bardziej casual'ową ani jeżeli klapki całkowicie wykonane ze skóry. Stąd, idealnie pasuje do każdej codziennej stylizacji.  Jednak najważniejsze jest to, że dzięki korkowej lub  korkowo-kauczukowej podeszwie klapek jest lekki i elastyczny, wygodny w użytkowaniu, podeszwa ugina się wraz ze stopą, nie jest sztywna, co tylko zachęca do ubierania ich na co dzień. 

 

klapki-japonki-brokatowe-casu-s16-693655b

klapki-zdrowotne-z-dwoma-paskami-z-komfortowa-skorzana-wkladka-i-profilowana-korkowa-podeszwa-casu-b18x2

Udostępnij:

Komentarze do posta

Dodaj komentarz

* Wymagane pola