Klasyczne damskie klapki zdrowotne

klapki-zdrowotne-z-dwoma-paskami-z-komfortowa-skorzana-wkladka-i-profilowana-korkowa-podeszwa-casu-b18x2


Klasyka ponad wszystko!

 

Popularne klapki ala birkenstock

Dlaczego dziewczyny i kobiety je tak pokochały? Dlaczego klapki na korkowej podeszwie uznawane są za jedne z najpopularniejszych butów ostatnich czasów sezonów?

Po pierwsze wiele modowych eksperymentów przyciąga nas swoim designem i wizualnym pięknem, a niekoniecznie wygodą. Natomiast klapki ala birkenstock są ręką wyciągniętą w naszą stronę, kobiet zakupoholiczek, które chcą się czuć zawsze piękne! Niektóre mówią, że wręcz czują się w nich sexy, bo wygląda to po prostu naturalnie, a nie tak jak byśmy chciały zbyt mocno udowodnić, że nam.. leżą jak na przykład 13-cm szpilki ;)  Kobiety są w stanie poświęcić się w 100%, są w stanie wiele znieść i stąd wynika ich siła! Ujawnia się ona także w obszarze mody, niemniej jednak kiedy nie trzeba testować naszej wytrzymałości dajmy sobie na luz! 

Po drugie warto nadmienić, że dużą zaletą jest to, że korek się nie brudzi, a jeżeli tak się stanie to nie jest on trudny w czyszczeniu i pielęgnacji. Można wyczyścić go zwyczajnie ściereczką bawełnianą. Potrafią wyglądać na zupełnie świeże przez cały dzień.

Po trzecie istnieje milion opcji kolorystycznych. Tanie klapki Casu pozwalają na posiadanie dosłownie palety kolorów! Dostępne są standardowo białe i czarne klapki, z tymże mogą być to matowe klapki białe bądź klapki lakierowane ze złotymi klamrami. W ofercie dostępne są również różowe klapki niebieskie lakierowane oraz brązowe. A co powiesz na metaliczne srebrne klapki ze srebrnymi klamrami? Są numerem 1 w rankingu, wyprzedziły nawet te białe. Seriously! Istnieje też wiele rodzajów jeżeli chodzi o ilość i rozmieszczenie pasków, tzn. są klapki japonki, ale także klapki z jednym paskiem jak i z dwoma paskami. Tutaj ponownie wychodzimy naprzeciw modowym wymaganiom – brokatowe klapki japonki, które mienić się będą nieprzerwanie. Wszystkie dostępne online na Casu.pl

Po czwarte są ultra uniwersalne, ubieramy je podczas wypadu na miasto, na ogród, w domu, na plażę jak i w podróży czy to autem czy samolotem. Wszędzie z nami, a przecież nawet i do torebki się zmieszczą. Co raz częściej są to używane jako buty podstawowe.

 

klapki-damskie-z-jednym-paskiem-z-komfortowa-skorzana-wkladka-i-profilowana-korkowa-podeszwa-casu-b18x3-pp-690143b

 

Zdrowotne klapki damskie

Modnie i zdrowo! Przez większość z nas niezrozumiałym jest, jak szkodliwe skutki dla ogólnego stanu zdrowia mogą być spowodowane noszeniem niewłaściwie dopasowanych butów. Większość późniejszych problemów wynika z wieloletniego zaniedbania stóp poprzez noszenie ciasnego i niewygodnego obuwia. Klapki ortopedyczne to najlepszy sposób na utrzymanie dobrego stanu zdrowia stóp i zapobieganie dolegliwościom stóp i jakimkolwiek bólom. Klapki z dwoma paskami z komfortową skórzaną wkładką i profilowaną korkową podeszwą pozwalają stopom układać się, a zarazem odpoczywać w naturalnym i właściwym ustawieniu; oznacza to nic innego jak  całkowity komfort stopy i ciała. Jako, że mimo wszystko te modne klapki  pozostają obuwiem specjalistycznym pamiętajmy o zadbanych stopach i paznokciach. Pedicure powinien być nieodłącznym zabiegiem podczas zakładania tego typu klapek.  Jeżeli dbamy o komfort dbajmy także i o zdrowie i wygląd stóp. Przy okazji same stopy ale i klapki będą się zdecydowanie lepiej prezentować. Mają charakter ciut sportowy, są zdecydowanie bardziej casual’owe ani jeżeli klapki całkowicie wykonane ze skóry. Tym chętniej ubieramy je prawie że codziennie. Dodatkowo dzięki korkowej podeszwie lub tej imitującej korek, który zmieszany jest z kauczukiem klapek jest lekki i elastyczny, wygodny w użytkowaniu, podeszwa ugina się wraz ze stopą, nie jest sztywna, co tylko zachęca do ubierania ich na co dzień. 

 

klapki-japonki-brokatowe-casu-s16-693655b

klapki-zdrowotne-z-dwoma-paskami-z-komfortowa-skorzana-wkladka-i-profilowana-korkowa-podeszwa-casu-b18x2

Udostępnij:

Komentarze do posta

Dodaj komentarz

* Wymagane pola