Beverly Hills 90210 - modne obuwie lat 90

modne obuwie

Beverly Hills 90210 ikoną seriali!

W latach ’90 USA jak i reszta świata oszalała na punkcie serialu Beverly Hills, a konkretnie na punkcie całej ekipy z BH! To coś więcej niż tylko młodzieżowy dramat, to nie tylko recytowane scenariusze. Często wątki dotyczyły samego ubioru, na który tak bardzo zwracało się uwagę. Podejmowanych było wiele tematów takich jak romans, seks, narkotyki, dlatego też serial wywierał ogromny wpływ na fanów. W sferze mody inaczej nie było. Gwiazdy serialu - Brenda Walsh, Donna Martin i Kelly Taylor to autorytety wśród młodych tamtych lat. Te najlepsze i najtrafniejsze stylizacje przetrwały do dziś.

Beverly Hills 90210 to kapsuła czasu lat 1990-2000 otwarta dla wszystkich interesujących się modą.  A sama Donna Martin jest tego ucieleśnieniem. Jej metamorfozy i zmiany w garderobie z sezonu na sezon nadążały za każdym nowym nurtem pojawiającym się w świecie mody. Innymi słowy, nie było trendu, który Donna by ominęła. Jednakże nie była ona zupełnym niewolnikiem mody. Z całą pewnością nosiła rzeczy, które nosili wszyscy, uniwersalne i basic’owe, ale sięgała też po takie stroje, których nie odważyłby się wybrać nikt. 

MODNE UBRANIA LAT ’90

Kombinezony, dżinsy z wysokim stanem, body, krótkie topy, męskie ubrania, gładkie T-shirty, materiały skóropodobne, tank topy i bluzki z odkrytymi ramionami.

MODNE DODATKI I AKCESORIA LAT ’90

Łańcuszki służące jako biżuteria i paski, naszyjniki, damskie krawaty, naszywki na ubrania, kapelusze.

MODNE OBUWIE LAT ’90

Sandałki na obcasie, szpilki, szpilki bez pięty, klapki na obcasie, vintage martensy i obuwie sportowe.

modne obuwie

Wiele stylów bohaterów znalazło swoje odzwierciedlenie w dzisiejszych top trendach. My na pierwszy plan szczególnie wysuwamy czółenka na średnim obcasie ( jak na zdjęciu ). Czółenka uwielbiane są w każdym wydaniu, niemniej jednak eleganckie, na średnim obcasie, są wiecznie modne. Nie muszą być przecież wysokie, by pięknie wyeksponować łydkę. W sklepie Casu dostępna jest soczysta czerwień, klasyczna czerń i metaliczne odcienie.

modne obuwie

modne obuwie Casu

modne obuwie Casu

 

Sandały bez pięty - ważne jest by dbać o stopy. Istotne jest by wybierać obuwie modne ale
i wygodne. Stopa powinna oddychać, a paski zapięcia mogły się regulować - idźmy stopom na rękę :)

 

Jakie obuwie nosili bohaterzy serialu Beverly Hills?

 

modne obuwie

modne obuwie

 Photos: pinterest, incolors.club.com, huffingtonpost.com, hypable.com

Udostępnij:

Komentarze do posta

Comments are Closed for this post