1. 1
 2. ...
 3. 11
 4. 12
 5. 13
 6. 14
 7. 15
 8. Następne ›

Styl uliczny, Birkenstock? Jak najbardziej, doradzamy :)

Wydawałoby się, że zwykłe i proste sandały jakimi są sandały marki Birkenstock, służą głównie do podwórkowych robót czy biurowych " zamienników " - szpilek. Nic bardziej mylnego :) Kiedyś noszone przez nauczycieli sztuki, kojarzone również z obuwiem szpitalnym. Dziś to Wy zaskoczycie wszystkich oryginalnym dobraniem sandałów do własnej stylizacji.

Możemy Ci pomóc i zaproponować z czym komponowałyby się najlepiej :) -->

Czytaj więcej

Wysokie zapiętki - szpilek ciąg dalszy :)

Czy, zatracone wiosennym poszukiwaniom nowości na naszym sklepie online, zauważyłyście nową kolekcję czółenek marki Casu z wysoką zapiętką ?

Czytaj więcej

Najdłuższy i nieprzyzwoity romans kobiet ?? to ten z wysokimi obcasami ;)

Kiedy to się zaczęło.

Czytaj więcej

Regulamin konkursu z sklepem www.casu.pl: "Spakuj swoją torbę CASU na plażę"

1. Regulamin niniejszy określa zasady uczestnictwa w konkursie internetowym
organizowanym przez sklep www.casu.pl zwanym dalej Organizatorem.

2. Konkurs rozpoczyna się 11 czerwca 2014 r. od godziny 12:00 i trwa do 17 czerwca 2014 r. do godziny 24:00 . Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany czasu trwania Konkursu, o czym zawiadomi komunikatem zamieszczonym na internetowej stronie https://www.facebook.com/Twoje.CASU

Czytaj więcej

Modowe podróże dookoła świata.

 Każda z Was zapewne chociaż raz w życiu marzyła o wielkiej podróży do Indii, Afryki czy też Ameryki Południowej.  Niestety często brak Wam motywacji albo też czasu, aby zrealizować te marzenia. Jednak mamy dla Was pewnego rodzaju rozwiązanie. A co by było gdyby to Indie przyszły do Was?   

Czytaj więcej

Black total look, czyli czerń zawsze modna. Damskie czarne botki w Casu.

Witajcie!

Dużo się ostatnio słyszy o najmodniejszym trendzie tego sezonu, czyli total looku! Na czym to polega? Chodzi tu o to, żeby ubrać się od stóp do głów w jednym kolorze, który przełamiemy jakimś innym, odznaczającym się. Dla mnie najlepszym przełamaniem są przyciągające wzrok dodatki.

Czytaj więcej

Back to school! Damskie Plecaki w Casu!

Witajcie!

Wielkimi krokami zbliża się początek roku szkolnego, wiem że to dla większości drażliwy temat. Kończą się kolorowe wakacje i zaczyna szara szkoła. Będzie trzeba zrezygnować z ulubionych zajęć i wziąć się do nauki, przynajmniej teoretycznie :P I najgorsze, czyli wstawanie. Wiec wszystko wydaje nam się smutne i nudne.

Czytaj więcej

Witajcie!

Hejka, jestem Kasia.
Postanowiłam się przywitać, ponieważ od dzisiaj będę prowadzić blog sklepu Casu. Pewnie, każdy z Was zastanawia się co to za sklep. Zaraz Wam wszystko wyjaśnię. W sklepie znajdziecie buty, dodatki, torebki, plecaki, biżuterie i inne. Wszystkie rzeczy oczywiście w mega atrakcyjnych cenach :)

Czytaj więcej
 1. 1
 2. ...
 3. 11
 4. 12
 5. 13
 6. 14
 7. 15
 8. Następne ›