Sneakersy po swojemu !

Czy każdy masowy produkt tej samej marki i tej samej linii wyglądać musi tak samo?
Wcale NIE !
Czytaj więcej

Li Edelkoort i jej prognoza "okrągłego" stylu życia !

W piątek odbył się wykład Li Edelkoort w Poznaniu, podczas Graduation Show pierwszych absolwentów szkoły School of Form, której jest mentorką.

Czytaj więcej

Birkenstock jako hit tego lata!

Obuwie niemieckiej marki Birkenstock na pierwszy rzut oka zwykle nie budziły nadzwyczajnego zainteresowania. Do niedawna klapki, japonki oraz sandały o dość topornej budowie sprawiały wrażenie ciężkich i raczej ograniczonych w modowych połączeniach. Dziś natomiast stały się światowym trendem :-)

Czytaj więcej

Modnie i wygodnie :-)

Uniwersalizm, moda i wygoda, czyli najkrótsza charakterystyka trampek:-) Buty o niezwykle bogatej historii, które swoje powstanie zawdzięczają amerykańskiemu koncernowi Converse. Pierwsze modele trampek powstały na początku XX w., nazwane zostały All Stars i służyły jako buty dla koszykarzy. Po niespełna 20 latach, dzięki jednemu z zawodników NBL, obuwie zostało rozsławione i szybko zyskało sympatię szerokiego grona odbiorców.

Czytaj więcej

Koronka nie tylko w wersji romantycznej ;)

Koronka wraca na półki naszej garderoby !
Koronka jest wymogiem dla każdej wymagającej kobiety i do zaawansowanej damskiej garderoby! Zapamiętajcie to ;)
Koronkowe dodatki niech Ci się nie kojarzą już tylko i wyłącznie z tymi ślubnymi. Koronki to o wiele więcej niż kreacja pod ołtarz!

Czytaj więcej

Za mundurem panny sznurem...

Ogłaszamy absolutny must have tego sezonu! A są nim...militaria! Kurtki, płaszczyki, koszulki, a przede wszystkim spodnie w barwie moro to od dziś, obowiązkowy element Waszej szafy :-)

Czytaj więcej

Sneakers'y do spódniczki? Zdecydowanie TAK :)

Poświęcimy czas sneakersom, ale … na płaskiej podeszwie !
Sportowe obuwie, pomimo tego, że wygodne, NIE musi służyć i wyłącznie do spodni dresowych, czy szybkiego wypadu do sklepu na rogu.
Wykończyć nimi możemy również sukienki ! Zbliżają się, ciepłe i słoneczne dni --> ma być zwiewnie, przewiewnie i superkomfortowo.
Czytaj więcej

Związek idealny !! Botków z sukienką :) MUSTANG for Casu

Witajcie !
Dziś mamy Wam do zaproponowania nietuzinkowe połączenie przeróżnych sukienek z botkami Mustang inspirowane western style ;)
Nie jest tajemnicą, ani niczym nowym stwierdzenie iż botki tego typu zawsze służyły kobietom głównie dzięki ich prostocie i wygodzie zakładania.
Tej wiosny, masz szansę stworzyć stylizację, która okrzyknięta zostanie ikoną mody !!! Wystarczy udoskonalić klasyczne botki, barwną i efektowną górą!
Czytaj więcej

NOWY Sklep Casu :))

Czytaj więcej

Be ready for sunshine :)

Czytaj więcej